">
Πλάνο Ομαδικών

Πλάνο εβδομάδας
Hμερομηνία Ώρα Αίθουσα Ομαδικό Μαθημα Γυμναστής Πληρότητα
Σάββατο 11 Ιούλ
Σάββατο 11/07/2020 09:00-10:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Σάββατο 11/07/2020 09:30-10:30 BRAZILIAN BUTT ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΦΩΤΗΣ 4 /11
Σάββατο 11/07/2020 10:00-11:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6 /8
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 10:00-11:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 10:30-11:30 SUSPENSION TRAINING- ΙΜΑΝΤΕΣ ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΦΩΤΗΣ 0 /11
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 11:00-12:00 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5 /8
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 11:00-12:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 11:30-12:30 FAT BURNING (outdoor) CROSS FIT ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΓΓΟΛΗΣ 3 /20
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 12:00-13:00 BARRE A TERRE ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3 /11
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 12:00-13:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 13:00-14:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 14:00-15:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 15:00-16:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 15:00-17:00 BJJ SPARRING MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 /20
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 16:00-17:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 17:00-18:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 17:00-18:30 KRAV MAGA MARTIAL ARTS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2 /20
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 18:00-19:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 18:15-19:15 wod 4 all CROSS FIT ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΓΓΟΛΗΣ 0 /20
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 19:00-20:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Σάββατο 11/07/2020 20:00-21:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 1 /35
Προσθήκη
Kυριακή 12 Ιούλ
Δευτέρα 13 Ιούλ
Δευτέρα 13/07/2020 08:00-09:00 fitness CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 08:30-09:30 DYNAMIC MOBILITY ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 09:00-10:00 intro / fitness CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 09:30-10:30 PILATES ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /11
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 10:00-11:00 FAT BURNING (outdoor) CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 10:30-11:30 TOWER-ADVANCED ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 10:30-11:30 TRAIN BOXING ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΕΝΙΤΣΑ 1 /11
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 11:00-12:00 intro / fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 11:30-12:30 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 12:30-13:30 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 16:00-17:00 fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 17:00-18:00 DYNAMIC MOBILITY ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 17:15-18:15 weightlifting * / intro CROSS FIT ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ/ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 18:00-19:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 18:00-19:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 18:15-19:15 FAT BURNING (outdoor) CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 19:00-20:00 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 19:00-20:00 TRAIN BOXING ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΕΝΙΤΣΑ 1 /11
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 19:00-20:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 19:00-20:15 BJJ INTRO/BEGGINERS MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1 /20
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 19:15-20:15 stength CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 20:00-21:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 20:00-21:00 ZUMBA ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 8 /11
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 20:00-21:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 20:15-21:15 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 20:15-21:15 MUAY THAI MARTIAL ARTS ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 /10
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 20:15-22:00 BJJ ADVANCED MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 /10
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 21:00-22:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2 /8
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 21:00-22:00 YOGA ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 3 /11
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 21:00-22:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 21:15-22:15 advanced CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 21:15-22:15 MUAY THAI MARTIAL ARTS ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 /20
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 22:00-23:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Δευτέρα 13/07/2020 23:00-23:59 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tρίτη 14 Ιούλ
Tρίτη 14/07/2020 08:00-09:00 stength CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 08:30-09:30 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 09:00-10:00 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 09:30-10:30 DYNAMIC MOBILITY ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /11
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 10:00-11:00 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 10:30-11:30 DYNAMIC MOBILITY ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1 /8
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 10:30-11:30 POWER PILATES ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΔΑΝΑΗ 1 /11
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 11:00-12:00 intro / fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 11:30-12:30 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 11:30-12:30 BJJ INTRO MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 /20
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 12:30-13:30 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 16:00-17:00 fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 17:00-18:00 TOWER-BEGINNERS ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 17:15-18:15 intro / fitness CROSS FIT ΙΩΑΝΝΑ 1 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 18:00-19:00 TOWER-BEGINNERS ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1 /8
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 18:00-19:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 18:15-19:15 intro / fitness CROSS FIT ΙΩΑΝΝΑ/ΣΑΒΒΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 19:00-20:00 TOWER-BEGINNERS ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8 /8
Μη διαθέσιμες θέσεις
Tρίτη 14/07/2020 19:00-20:00 TRAIN BOXING ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΕΝΙΤΣΑ 0 /11
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 19:00-20:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 19:00-20:00 BJJ BEGGINERS/KRAV MAGA MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2 /20
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 19:15-20:15 intro / fitness CROSS FIT ΙΩΑΝΝΑ/ΣΑΒΒΑΣ 2 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 20:00-21:00 TOWER-ADVANCED ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3 /8
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 20:00-21:00 ZUMBA ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 7 /11
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 20:00-21:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 20:00-21:00 BJJ BEGGINERS/MUAY THAI MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 0 /20
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 20:15-21:15 stength CROSS FIT ΙΩΑΝΝΑ/ΣΑΒΒΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 21:00-22:00 FIGHT & BODY ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΦΩΤΗΣ 3 /11
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 21:00-22:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 21:00-22:00 BJJ ADVANCED/MUAY THAI MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 0 /20
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 21:15-22:15 advanced CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 22:00-23:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 22:00-23:00 KRAV MAGA MARTIAL ARTS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0 /20
Προσθήκη
Tρίτη 14/07/2020 23:00-23:59 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tετάρτη 15 Ιούλ
Tετάρτη 15/07/2020 08:00-09:00 fitness CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 08:30-09:30 TOWER-MOBILITY ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 09:00-10:00 stength CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 09:30-10:30 TOTAL BODY ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /11
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 10:00-11:00 intro / fitness CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 10:30-11:30 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 10:30-11:30 ZUMBA ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 1 /11
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 11:00-12:00 intro / fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 11:30-12:30 DYNAMIC MOBILITY ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 12:30-13:30 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 16:00-17:00 fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 17:00-18:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 17:15-18:15 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 18:00-19:00 DYNAMIC MOBILITY ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 18:00-19:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 18:15-19:15 stength CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 19:00-20:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 19:00-20:00 CLINICAL PILATES ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 11 /11
Μη διαθέσιμες θέσεις
Tετάρτη 15/07/2020 19:00-20:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 19:00-20:15 BJJ INTRO/BEGGINERS MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1 /20
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 19:15-20:15 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 20:00-21:00 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 20:00-21:00 DYNAMIC TUBES ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 5 /11
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 20:00-21:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 20:15-21:15 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 20:15-21:15 MUAY THAI MARTIAL ARTS ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 /10
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 20:15-22:00 BJJ ADVANCED MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 /10
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 21:00-22:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2 /8
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 21:00-22:00 TABATA INTERVALS ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 2 /11
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 21:00-22:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 21:15-22:15 advanced CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 21:15-22:15 MUAY THAI MARTIAL ARTS ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 /20
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 22:00-23:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Tετάρτη 15/07/2020 23:00-23:59 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Πέμπτη 16 Ιούλ
Πέμπτη 16/07/2020 08:00-09:00 fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 08:30-09:30 REFORMER- FOR ALL ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 09:00-10:00 FAT BURNING (outdoor) CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 09:30-10:30 YOGA ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /11
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 10:00-11:00 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 10:30-11:30 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 10:30-11:30 CLINICAL PILATES ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΔΑΝΑΗ 2 /11
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 11:00-12:00 intro / fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 11:30-12:30 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 11:30-12:30 BJJ INTRO MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 /20
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 12:30-13:30 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 16:00-17:00 fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 17:00-18:00 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 17:15-18:15 stength CROSS FIT ΙΩΑΝΝΑ/ΣΑΒΒΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 18:00-19:00 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 18:00-19:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 18:15-19:15 intro / fitness CROSS FIT ΙΩΑΝΝΑ/ΣΑΒΒΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 19:00-20:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 19:00-20:00 PILATES ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 11 /11
Μη διαθέσιμες θέσεις
Πέμπτη 16/07/2020 19:00-20:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 19:00-20:00 BJJ BEGGINERS/KRAV MAGA MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0 /20
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 19:15-20:15 intro / fitness CROSS FIT ΙΩΑΝΝΑ/ΣΑΒΒΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 20:00-21:00 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 20:00-21:00 FIT CHALLENGE ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1 /11
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 20:00-21:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 20:00-21:00 BJJ BEGGINERS/MUAY THAI MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 0 /20
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 20:15-21:15 FAT BURNING (outdoor) CROSS FIT ΙΩΑΝΝΑ/ΣΑΒΒΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 21:00-22:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1 /8
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 21:00-22:00 TAE BO ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 /11
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 21:00-22:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 21:00-22:00 BJJ ADVANCED/MUAY THAI MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 0 /20
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 21:15-22:15 advanced CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 22:00-23:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 22:00-23:00 KRAV MAGA MARTIAL ARTS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 0 /20
Προσθήκη
Πέμπτη 16/07/2020 23:00-23:59 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Παρασκευή 17 Ιούλ
Παρασκευή 17/07/2020 08:00-09:00 fitness CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 08:30-09:30 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 09:00-10:00 intro / fitness CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 09:30-10:30 PILATES ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1 /11
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 10:00-11:00 gymnastics CROSS FIT ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 10:30-11:30 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 10:30-11:30 BARRE A TERRE ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1 /11
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 11:00-12:00 stength CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 11:30-12:30 TOWER-BEGINNERS ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 12:30-13:30 TOWER-MOBILITY ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 16:00-17:00 fitness CROSS FIT ΧΡΗΣΤΟΣ 0 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 17:00-18:00 BEGINNERS-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0 /8
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 17:15-18:15 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 18:00-19:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1 /8
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 18:00-19:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 18:15-19:15 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 19:00-20:00 ADVANCED-REFORMER ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3 /8
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 19:00-20:00 DYNAMIC MOBILITY ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 1 /11
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 19:00-20:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 19:00-20:00 BJJ INTRO/BEGGINERS MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 /20
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 19:15-20:15 gymnastics CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 20:00-21:00 DYNAMIC MOBILITY ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΙΛΑΤΕΣ REFORMER ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1 /8
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 20:00-21:00 PILATES RINGS ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 7 /11
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 20:00-21:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 20:00-21:00 BJJ ADVANCED/MUAY THAI MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 0 /20
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 20:15-21:15 intro / fitness CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 21:00-22:00 TABATA INTERVALS ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ EXCLUSIVE ΜΑΡΙΑ 1 /11
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 21:00-22:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 21:00-22:00 BJJ BEGGINERS/MUAY THAI MARTIAL ARTS ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ 0 /20
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 21:15-22:15 advanced CROSS FIT ΣΑΒΒΑΣ/ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0 /15
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 22:00-23:00 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη
Παρασκευή 17/07/2020 23:00-23:59 FITNESS GYM ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΡΓΑΝΩΝ 0 /35
Προσθήκη